1. Üldtingimused

1.1 Kristoffer Kaubandus OÜ (Reg. 16035472, KMKR 102284562) on kaubandusega tegelev ettevõte, kes müüb veebikeskkonnas aadressil www.flambrex.ee kaupu (edaspidi Müüja).

1.2 Käesolevas veebipoe Kristoffer Kaubandus OÜ müügitingimustes (edaspidi tingimused) on ostjana käsitletud isikut, kes on end registreerinud www.flambrex.ee veebikeskkonnas püsikliendiks või nö külaliseks ning soovib osta Kristoffer Kaubandus OÜ tooteid (edaspidi Ostja).

1.3 Tingimustega kehtestatakse Ostja ja Müüja õigused ja kohustused, toodete ostu-müügi, tasumise, kohaletoimetamise ja tagastamise tingimused ja kord ning muud sätted.

1.4 Ostu sooritamisel (sh firma pangakontole raha laekumisel) nõustub Ostja müügitingimustes sätestatuga.

1.5 Müüjal on õigus tingimusi igal ajal muuta, täiendada ja parandada.

1.6 Tingimused kehtivad kuni uute tingimuste vastuvõtmiseni, mille Müüja teeb teatavaks www.flambrex.ee lehel. Ostja ja Müüja vahelisele õigussuhtele kohalduvad Ostja poolt ostu sooritamise ajal kehtinud tingimused.

1.7 Tingimused on kättesaadavad kodulehel.

1.8 Müüja klienditeeninduse kontaktandmed on: e-post: info@flambrex.ee , tel 5817 1317. Müüja klienditeenindus töötab E-R 10.00-17.00.

2. Toode ja hind

2.1 Toodete kirjelduste juures olevad pildid on illustratiivsed ning toote väljanägemine ei pruugi vastata 100% pildil olevale.

2.2 Toodete müügihinnad ja ühikuhinnad on veebipoes ja tellimustes märgitud eurodes. Kõik müügihinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.3 Toodetele kehtivad müügihinnad, mis on avaldatud Kristoffer Kaubandus OÜ veebikeskkonnas ostu sooritamise hetkel.

2.4 Kui tellitud toode on otsas, siis tellimus antud tootele tühistatakse ning raha kantakse Ostja arveldusarvele tagasi hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.

2.8 Tellitud Toodete hinnale lisandub transporditasu.

2.8.1. Kui Tellimuse maksumus kokku on vähemalt 49,00 eurot koos käibemaksuga, Lätis ja Leedus 79,00 eurot ja Soomes 109,00 eurot, transporditasu ei lisandu.

3. Ostu sooritamine

3.1 Ostu sooritamiseks tuleb Kristoffer Kaubandus OÜ veebikeskkonnas esitada tellimus.

3.2 Tellimuse esitamiseks tuleb sobivad tooted lisada ostukorvi ja vajutada nupule „Vormista ost“.

3.4 Ostjal tuleb valida, kas registreerub püsikliendiks või esitab tellimuse kui külaline.

3.5 Seejärel tuleb Ostjal sisestada tellimuse kohaletoimetamise aadress / pakiautomaat.

3.6 Tellimuse kinnitamiseks tuleb Ostjal vajutada pangalingile, mille kaudu ta soovib valitud toodete eest maksta. Pangalinkide teenust osutab selleks volitatud teenusepakkuja Montonio Finance OÜ (www.montonio.com), 3-osalise makselahenduse ja järelmakse teenust osutab selleks volitatud teenusepakkuja ESTO AS. Rohkem infot lead siit: 3-osaline makseviis ja järelmaks.

3.7 Seejärel suunatakse Ostja maksekeskkonda ülekannet teostama. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks peab Ostja peale makse sooritamist minema tagasi Müüja veepoodi. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“(montonio.com).

3.8 Pangalingimakseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.9 Peale tellimuse eest tasumist saadetakse Ostja märgitud e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus, mis sisaldab vähemalt tellimuse numbrit. Tellimuse kinnituse saatmisega Ostja e-posti aadressile loetakse müügileping (edaspidi Leping) Ostja ja Müüja vahel sõlmituks.

3.10 Täitmisele lähevad tellimused, mille eest on tasutud ülekandega. Kui Ostja katkestab enne tasumist tellimisprotsessi, siis tellimus töösse ei lähe.

4. Toodete kättetoimetamine ja üleandmine

4.1 Kristoffer Kaubandus OÜ saadab kaupu Eesti, Läti, Leedu ja Soome riikidesse.

4.2 Tellimused täidetakse hiljemalt 3-e tööpäeva jooksul.

4.2.1 Kauba saab tellida endale lähimasse Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati. Kauba saatmisekulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4.2.2 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Kui esitad tellimuse enne kella 14.00 ja valid pakiautomaaditeenuse, on planeeritav kohaletoimetamise aeg on 1-2 tööpäeva (ka saartel).

4.3 Kui tarnekohaks on valitud “Tulen ise järgi”, siis täidetakse tellimus järgmiseks tööpäevaks kokkulepitud ajal. Kui klient soovib kaupa kätte saada mõneks teiseks päevaks, tuleks see Müüjaga eraldi kokku leppida. Hoitakse komplekteeritud kaupa 3 päev peale tellimuse komplekteerimist, kui Ostja selle aja jooksul pole kaubale järgi tulnud, tellimus tühistatakse ning ostusumma tagastatakse ostjale 3 päeva jooksul.

4.4 Juhul, kui Ostja ei vasta telefonile ja/või ei taga toodete vastuvõtmist või Müüjal ei ole võimalik Ostjale muu Ostja poolse asjaolu tõttu tellituid tooteid kokkulepitud ajal ning ka järgnevatel päevadel võimalik üle anda, on Müüjal õigus jätta tooted Ostjale kätte toimetamata ning ostusumma tagastatakse.

4.5 Juhul, kui Müüjal ei õnnestu tooteid kätte toimetada tellimuses esitatud ajavahemikul Müüjast tuleneva asjaolu tõttu, kohustub Müüja sellest viivitamatult Ostjat teavitama tellimuses esitatud kontaktandmetel. Müüja ja Ostja lepivad kokku uue kättetoimetamise ajavahemiku. Juhul, kui Müüjal ja Ostjal ei õnnestu uues kohaletoimetamise ajas kokku leppida, loevad Ostja ja Müüja müügilepingu konkreetse tellimuse osas lõppenuks ning Müüja tagastab Ostjale ostusumma 7 päeva jooksul Ostja esitatud pangaarvele alates tellimuses esitatud kättetoimetamise kuupäevast.

4.6 Toodete kahjustumise või kadumise risk läheb üle kliendile alates kättesaamisest.

5. Tellimuse tühistamine ja Lepingust taganemine

5.1 Tulenevalt võlaõigusseaduse (edaspidi: VÕS) VÕS § 53 lõike 4 punktidest 4, ei kohaldu 14 päevane Lepingust taganemisõigus:

5.1.1 sellise suletud pakendis asja üleandmisel, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud;

5.2 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks kaup peab olema kasutamata, originaalses, korralikus ja kahjustamata pakendis, koos lisatud siltide ja tootjapoolsete märgistega ja kaubanduslik välimus ei ole kahjustatud.

5.2.1 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.2.2 Kui kaubal on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või kui tagastus ei vasta nõuetele, saadetakse Osjale tagasi.

5.2.3 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus SIIN või saatke kiri vabas vormis info@flambrex.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest arvates. Avalduses tuleb kirjutada Arve number, kuupäev, ostja nimi, kontaktandmed ja kaup mida soovite tagastada.

5.2.4 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale).

5.2.5 Raha makstud kauba eest (ilma transpirditasudeta) tagastatakse ostjale 14 päeva jooksul taganemisavalduse saamisest. Veebipood võib viivitada raha tagastamisega kuni on kauba tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendi, et on kauba tagasi saatnud, sõltuvalt kumb toimub varem.

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

6.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@flambrex.ee, saata Taganemisavalduse vorm või eelnevalt helistada telefonil: +372 5817 1317.

6.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.

6.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

6.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@flambrex.ee või helistada telefonil: +372 5817 1317.

7.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada SIIN. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

7.3 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

8. Vastutus

8.1 Müüja ja Ostja vastutavad teineteise eest tingimuste rikkumisega teisele poolele tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2 Ostja vastutab registreerimisvormis esitatud andmete õigsuse eest. Kui Ostja esitab registreerimisvormis valeandmeid, ei vastuta Müüja sellest tingitud tagajärgede eest, samuti on Müüjal õigus nõuda Ostjalt kahju hüvitamist.

8.3 Ostja vastutab www.flambrex.ee veebikeskkonda sisselogimiseks vajaliku kasutajatunnuse ja salasõna turvalise kasutamise eest ja hoidub selle levitamisest. Ostja kohustub tagama, et tema kasutajatunnus ja salasõna ei satu kolmandate isikute valdusesse. Juhul, kui Ostjal on kahtlus, et tema sisselogimisandmed on sattunud kolmanda isiku valdusesse, kohustub Ostja sellest teavitama Müüjat ja oma salasõna koheselt ära muutma. Juhul, kui Ostja ei teavita Müüjat andmete võimalikust kuritarvitamisest, ei vastuta Müüja kahju eest, mis võib tekkida Ostjale kolmandate isikute valdusesse sattunud sisselogimisandmete kasutamisest.

9. Vääramatu jõud

9.1 Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.flambrex.ee ei saanud mõjutada või ette näha (force majeure).

10. Kliendi isikuandmete töötlemine

10.1 Müüja kasutab kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
– esitatud tellimuse täitmine;
– kliendiga suhtlemine;
– kliendi päringutele vastamine;
– õigustatud huvi;
– tarbijaharjumuste uurimine;
– müügistatistika koostamine;
– veebipoe teenuste haldamine, arendamine, parendamine.

10.2 Müüjal on õigus püsikliendiks registreerinud isiku andmete põhjal teostada analüüsi, et paremini mõista tarbijate ootusi, pakkuda kliendi soovidele vastavaid kaupu ja teenuseid ning sihtida täpsemini otseturundustegevusi. Analüüsi põhjal ei teostata Ostja suhtes mingeid õiguslikku tähendust omavaid otsuseid.

10.3 Kristoffer Kaubandus OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Kristoffer Kaubandus OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-ile eesmärgiga, et pakkuda klientidele parimat teenust. Volitatud töötlejatel on õigus isikuandmeid töödelda ainult Müüjalt saadud juhiste järgi ning volitatud töötlejatega on sõlmitud isikuandmete konfidentsiaalsena hoidmise lepingud.

10.4 Juhul, kui Ostja leiab, et Müüja teenuse osutamisel rikutakse isikuandmete töötlemisel Ostja õiguseid, on Ostjal õigus küsida täiendavat informatsiooni Müüjalt e-kirja teel info@flambrex.ee.

Uuendatud 21.03.2022